Kaip elgtis ir kur kreiptis norint skelbti asmeninį bankrotą?

Dėl įvairių priežasčių kartais gyvenime nutinka taip, kad fizinio asmens bankrotas lieka vienintele išeitimi. Belieka tik pridurti, kad į tokią situaciją patekęs asmuo ir taip patiria daug streso. Pripažinti  reikia ir tai, kad fizinio asmens bankrotas tikrai nėra ta procedūra, su kuria būtų  susiduriama kasdien. Priešingai, tai – vis dar gana reta reiškinys, tad nieko keista, jog daugeliui apie tai trūksta informacijos, o jo trūkumas sukelia dar daugiau streso. Taigi, pats meta sužinoti viską, kas svarbu apie šį procesą. Šį kartą atsakysime į klausimą, kur turėtų kreiptis ir kaip turėtų elgtis žmogus, jei pageidauja, jog jam būtų iškeltas fizinio asmens bankrotas.

Fizinio asmens bankrotas

fizinio asmens bankrotas

Dažniausiai, bankrutuoti apsisprendę asmenys pradeda “trypčioti“ ties pasirinkimu, kažkodėl ieško mažiausios kainos. Taip, aklai pulti į pirmo pasitaikiusio bankroto administratoriaus “glėbį“ nereikia, bet yra begalė būtų, kaip pasirinkti sau tinkamą. Sutikite, fizinio asmens bankrotas nėra skelbiamas šiaip sau ir kada panorėjus. Todėl, jei turite didelių skolų, kurios pradėjo slėgti Jūsų pečius, ieškokite UAB Centrinis bankroto biuras LT ir jo vadovo Vidmanto Švažo.

Naudinga pasidomėti:

Gera žinia ta, kad mūsų šalyje veikia įmonės, galinčio padėti šiuo klausimu. Jei pageidaujate, kad jums būtų iškelta fizinio asmens bankrotas, kreipkitės į vieną iš tokių įmonių, kurios tikslas – būti jūsų tarpininku bei pagalbininku šiame procese. Atsižvelgiant į tai, kad visas šis procesas yra sudarytas iš daugybė teisinių bei specifinių procedūrų, reikia pažymėti, kad kito pasirinkimo ir nėra  profesionalų pagalba yra reikalinga bet kuriuo atveju. Taigi, kaip vyksta procesas, po to, kai asmuo kreipiasi į tokio pobūdžio įmonę?

Pasidomėkite: ar naudinga bankrutuoti?

Pirmiausia yra įvertinama asmens padėtis – įvertinami skoliniai įsipareigojimai, pajamos, išlaidos, turima ar turėtas turtas bei kiti svarbūs rodikliai, kurie yra reikalingi norint įvertinti. Taip pat bus nustatoma, ar asmuo iš tiesų atitinka visas sąlygas, kad būtų iškelta ši byla. Jei asmuo iš tiesų atitinka visus reikalavimu, tokiu atveju, pereinama prie kitų etapų. Vienas iš jų – įmonė parengia visus būtinus pranešimu apie tai, kad konkrečiam asmeniui bus iškelta fizinio asmens bankroto byla. Taip pat pateik asmeniui nurodymus apie tai, kokių dokumentų reikia, kad būtų galima kreiptis į teismą. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo etapu reikia surinkti daug dokumentų iš įvairių šalies institucijų, asmeniui gali būti suteikiama tam tikra pagalba bei rekomendacijos. Dar viena laukiantis etapas yra pareiškimai, bylai kelti, parengimas. Už šį etapą taip pat yra atsakingi įmonės darbuotojai. Savaime suprantama, fizinio asmens bankrotas yra viena iš tų procedūrų, kuri tikrai neįsivaizduojama be bankroto administratoriaus. Vis dėlto, asmeniui, kuriam reikalinga iškelti šią bylą, gali būti sudėtinga nuspręsti, kurį bankroto administratorių pasirinkti. Gera žinia ta, kad to daryti ir nereikės – įmonės darbuotojai pateiks tam tikras rekomendacijas. Na, ir, žinoma, svarbu paminėti ir kitus etapus, tai – bylos iškėlimą, jos administravimą bei skolų nurašymą.

Sąžiningo, suprantančios ir savo darbą išmanančio bankroto administratoriaus kontaktai:

UAB Centrinis bankroto biuras LT

Vadovas ir bankroto administratorius su daugiau nei 15 metų bankrotų įgyvendinimo stažu – Vidmantas Švažas

Tel. +37064511169 (taip pat galima pasiskambinti Viberunnamed programėle )

centrinisbankrotobiuras@gmail.com

Interneto puslapis, jei domitės kainomis: https://fizinioasmensbankrotas.info

Dirbame visoje LIETUVOJE

Adresai:

Vilniuje:  A.Vivulskio g. 7 – 414, LT 03162, Vilnius Darbo laikas: 9:00 – 18:00. Pirm – Penk.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: