Labas – sako raktų kabykla

Šis straipsnis nebus apie technologijas ir kalbančius robotus. Tai straipsnis apie mažas interjero detales, kurios ir paverčia namus pačia jaukiausia vieta pasaulyje. Ir viena iš tokių detalių, galbūt net vertų baldo vardo, yra būtent raktų kabykla.

Šis straipsnis nebus apie technologijas ir kalbančius robotus. Tai straipsnis apie mažas interjero detales, kurios ir paverčia namus pačia jaukiausia vieta pasaulyje. Ir viena iš tokių detalių, galbūt net vertų baldo vardo, yra būtent raktų kabykla.

Jei rytais vis ieškote, kur dingo jūsų raktas, o važiuodami į sodybą galvojate, kurioje gi kišenėje yra trobą rakinantis ryšulys, jums tikrai laikas pagalvoti apie raktų organizavimą. Tik neapsigaukit – ši biurokratija dvelkianti frazė visiškai nereiška, kad reikėtų įsigyti metalinę spintelę su plastikiniais kabokšliais raktų paskirčiai užrašyti. Yra kur kas įdomesnių ir stilingesnių būdų raktų chaosui sutvarkyti.

Vienas šių būdų, nors pats ir nekalba, bet suteikia puikią erdvę matomiausioje namų vietoje prakalbti jums. Tai raktų kabykla su rašymo lenta. Dažnas mūsų norime pasakyti ką nors mielo savo artimiesiems, tik ne visada tai išsakome žodžiu. Užrašykime! Kartais smagu ir papokštauti – praskaidrinkime artimųjų rytus. O kartais labai svarbu kažko nepamiršti išeinant iš namų – panaudokime lentą kaip atmintinę. Turėti tokią matomą užrašų knygutę po ranka ir patogu, ir linksma.

Raktų kabykla su rašymo lenta gali būti priderinta tiek prie namų, tiek ir prie šeimos. Pradedant nuo raktų kiekio – ar tai bus dvivietė, ar aštuonvietė kabykla. Jei namų stilius rimtas ir tvarkingas – geriausiai tiks stačiakampė ar kvadrato formos rašymo lenta. Jei esate žaismingi, galbūt tai galėtų būti lenta – namelis arba lenta – debesėlis. Turite augintinių arba juos labai mylite? Galbūt vertėtų pasirinkti šuns pėdutės formos kabyklą – rašymo lentą?

Rašymo lentos skiriasi ne tik savo dydžiu ir forma. Jos skiriasi ir savo spalva. Žinoma, populiariausia ir dažniausiai pasitaikanti spalva – juoda. Juodą rašymo lentą puikiai prisimename ir iš mokyklos laikų. Tačiau namų puošmeną galima dažyti ko ne bet kokia spalva, kurią gali pasiūlyti kreidinių lentų dažų paletė. Tai gali būti ir vandenyno mėlyna, ir sodri samanų, ir prisirpusių vyšnių, ir daugelis kitų. Vienintelis niuansas, į kurį verta atkreipti dėmesį – spalvos tamsumas. Juk ant šviesaus pagrindo bus sunku perskaityti užrašytas žinutes.

Jei jau numatėte vietą savo būste raktų kabyklai su rašymo lenta, bet tarp siūlomų variantų negalite surasti sau tinkamo – ne bėda. Tiesiog susisiekite su medžio dirbtuvėmis ir papasakokite apie savo viziją. Jūsų namus neabejotinai netrukus papuoš naujas, dailus, o gal ir žaismingas, baldas.

 

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: