Atsiliepimai apie vonios atnaujinimą

Visi mes turime individualių poreikių, vienų jie yra dideli, kitiems pakanka noro įgyvendinimo – pagulėti šiltoje vonioje. Bet ne visų tokie, net ir paprasti norai negali būti įgyvendinti dėl tam tikrų priežasčių – vonios išvaizda verčia rinkti maudynes po dušu. Susidėvėjusi vonios danga gali būti neestetinė ir galinti pažeisti besimaudančiojo odą. Todėl suprantamas nenoras maudytis tokioje vonioje.

Vonia – kone dar viena, lyg švaros deivė iki mūsų laikų išlaikė tradicijas, kai norintis atgaivinti ne tik sielą, bet ir kūną renkasi šiltas procedūras vonioje. Nors graikų mitologijoje švaros deivė buvo minima Higėja, sudėtinga atsakyti, kodėl ja nebuvo ar netapo vonia. Bet palikdami istoriją istorikams grįžkime prie savo kasdienių švaros procedūrų.

Taip jau sureguliuotas mūsų gyvenimas, kad kiekvienas siekiame likti ir būti švariais. Vieni šias procedūras atlieka dušo kabinoje, kiti gi pripažįsta seną ir iš neatmenamų laikų išsaugotą būdą – maudynės vonioje. Tenka pastebėti, kad daugeliui, kurie pasirenka vonios smagumus yra ne tik švaros ritualas po sunkios darbo dienos. Tie, kurie laikosi dažnų tradicijų neleis sumeluoti tvirtinant, kad gulint šilto vandens pripildytoje vonioje siekia atgauti jėgas, atsipalaiduoti ir susikaupti naujoms mintims. Šilta vonia – tai ko reikia mūsų organizmui, kūnui, sielai.

Bet kas gi maudosi neestetinėje vonioje? Greičiausiai, kad tokių yra mažuma, nes pažeista ar nusidėvėjusi vonios danga jau nebeteikia tokių malonumų, kurių būtų galima pasisemti gulint naujoje. Kaip žinia, naujos ketaus vonios kainuoja nuo kelių šimtų iki tūkstančio ir daugiau eurų. Vien už vonią mokėti nebrangaus automobilio kainą sutinka ne visi. Todėl dauguma norinčių sutaupyti renkasi vonios atnaujinimo paslaugą.

Profesionalus ir naujausiomis technologijomis teikiamą paslaugą renkasi vis daugiau Lietuvos gyventojų. Šiuolaikiškas vonios atnaujinimas vyksta užsakovų namuose. Tai užtrunka apie kelias valandas. Laikas, per kurį atliekama atnaujinimo paslauga priklauso nuo vonios stovios. Jei vonia yra sena ir turi nemažai pažeistų vietų, ją tenka apdoroti ilgiau, bet tai netrukdo įgyvendinti pilną vonios atnaujinimą.

Pradžioje, vonios danga yra paruošiama naujam nano dangos sluoksnio padengimui. Toks procesas atliekamas keliais būdais, priklausomai nuo pasirinktos atnaujinimo paslaugos. Ant paruoštos vonios yra užliejama danga, kuri tam tikrų įrankių dėka išlyginama ir paliekama sukietėti. Nepatikėsite, bet po atliktų darbų, naujoje vonioje galima maudytis jau po 24 valandų. Danga pasižymi ilgaamžiškumu, o tokios voniai atnaujinti skirtos paslaugos kainuoja ne daug.

Vonios atnaujinimas.png

Kokie gi atsiliepimai apie atnaujintą vonią?

1. Jos paviršius vėl tampa lygus;

2. Vonios paviršius vėl įgyja baltą ir blizgų paviršių;

3. Naujas paviršius yra itin kietas ir tarnauja iki 10-15 metų;

4. Atnaujinta vonia leis sutaupyti lėšų neperkant naujos, bet prastesnės vonios;

5. Atnaujinimo darbai nesukels sunkumų namų gyventojams;

6. Naujos vonios pirkimas privers ardyti sienas, apdailą ar net grindinį, o atnaujinimo darbai, leis vonioje turėti naują vonią be papildomų statybos darbų.

Jei dar esate apsisprendimo kryžkelėje pirkti naują ar atnaujinti vonią, rinkitės priimtiną Jums variantą – atsinaujinkite nemažai sutaupydami.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: