Ko reikia, kad palėpė taptų jaukiausia namų vieta?

Dažno namo palėpės būna paverstos sandėliukais, kur yra laikomi įvairūs mažai naudojami daiktai. Todėl neretai ši namų erdvė tampa nejaukia ir mažai lankoma. Bet apleisti tokią erdvę nereikėtų, galima tam imtis nesudėtingų ir nebrangių techninių sprendimų, kurių pagalba viskas turėtų išsispręsti į gerąją pusę. Stoglangiai – pagrindinis įrankis galintis į tamsią palėpę atvesti natūralų šviesos srautą. Todėl pasidomėti informacija ir galimybėmis – verta.

Daugelis namų turi palėpes, kurios, deja, neretai yra nepelnytai nuvertinamos ir dažniausiai dėl šios priežasties tiesiog užverčiamos nebereikalingais daiktais arba baldais. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog įdėjus šiek tiek pastangų bei darbo, palėpė gali atsisakyti nereikalingų daiktų saugojimo erdvės statuso bei tapti pačia jaukiausia namų vieta. Tad, ko reikia, kad taip ir nutiktų?

Atnaujinkite sienas ir grindis

Jei norite, kad jūsų namuose esanti palėpe taptų jaukiausia jūsų namų vieta, pirmas darbas, kurį turite atlikti, tai – atnaujinti sienas ir grindis. Jos užima didžiausią plotą ir, jei yra prastos išvaizdos, būtina jas atnaujinti.

Įrenkite židinį

Daugumai žmonių jaukumas asocijuojasi su šiluma, o pastaroji – su židiniu. Taigi, jei jūsų palėpė nėra labai mažo ploto, atminkite, kad židinys gali tapti bene pačiu svarbiausiu jos akcentu. Ypatingą dėmesį skirkite jo dekoravimui.

Stogocerpes.lt stoglangiai

Stoglangiai yra dar vienas būtinas akcentas visiems tiems, kurie nori, kad palėpė taptų jaukiausia namų vieta. Krentančių žvaigždžių, lietaus lašų ar snaigių stebėjimas yra tik keletas nuostabių vaizdų, kuriais galėsite mėgautis tuo atveju, jei nuspręsite palėpėje įmontuoti stoglangius. Belieka tik pridurti, kad šiandien galite rinktis įvairių gamintojų Velux, Roto, Fakro produkciją, o gaminių kaina neturėtų gąsdinti, kadangi kokybiški stogocerpes.lt stogo langai pigiau – ne mitas, o realybė.

Dirbtinis kailis

Dirbtinis kailis yra dar vienas būtinas akcentas, jei norite suteikti jaukumo savo namų palėpei, nėra nieko maloniau, nei žvarbų žiemos vakarą jausti švelnų dirbtinio kailio prisilietimą. Beje, ši detalė suteiks ne tik jaukumo, bet ir žavesio.

Stalo žaidimai bei knygos

Jauki jūsų namų palėpė gali tapti ne tik geriausia vieta pašnekesiams prie arbatos puodelio, bet ir erdve, kurioje bus ypač malonu žaisti stalo žaidimus kartu su visa šeima arba poilsio valandėlę praleisti su knyga rankose. Taigi, belieka tik pasirūpinti, kad šie atributai taip pat papildytų svetainės interjerą.

Žvakės

Žvakės yra vienas geriausių bei greičiausių būdų tuo atveju, jei norite sukurti jaukią atmosferą.  Kad efektas būtų dar įstabesnis, pasistenkite, kad jų būtų kuo daugiau – į didelį padėklą įdėkite bent kelias masyvias žvakes. Atminkite, kad maloniai sušildyti bei nuteikti gali ne tik žvakių skleidžiama liepsna, bet ir kvapas. Šaltiems žiemos vakarams puikiai tiks vanilės, šokolado, cinamono aromatai, tuo tarpu atėjus vasarai rinkitės gaivius vaisių kvapus.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.