Daugiau langų – daugiau šviesos

Kiekvienas mūsų esame “saulės vaikai“, nes pašvietus sauleis mes pradedame šypsotis, o jai pasislėpus už debesies energija ir nuotaika sumažėja. Taip nutinka dėl dėl saulės teigiamo poveikio bei įtakos mūsų organizmui. Gyvenant šviesesniuose namuose gera savijauta ir nuotaika niekada neapleidžia.

Stoglangiai – pagrindinis įrankis, kurio pagalba galima į namus įsileisti dar daugiau natūralios šviesos. Tamsi palėpė ar niūri svetainė niekada nesuteiks tokios energijos kaip šviesi ir natūralios šviesos pripildyta ar net per pildyta namų erdvė. Štai dėl kokių priežasčių daugelis žmonių imasi įvairių projekto darbų savo namuose, iš kurių vienas yra stoglangių įsigijimas ir sumontavimas namo stoge.

Tamsi palėpė

Greičiausiai, kad ne vienas individualius namus turintis juose turi ir palėpes. Ir tik nedaugelis iš jų yra šviesios ir naudojamos kitai paskirčiai nei daiktų laikymui ir dulkių rinkimui. Galima tik įsivaizduoti, kaip pasikeistų net ir tų 6 kvadratų tamsi palėpė, jei į vidų patektų per namo stoge sumontuotą stoglangį patektų natūrali šviesa. Šviesesnė palėpė namų šeimininkams suteiktų galimybę pakeisti savo įpročius ir gali būti, kad galimybę šią erdvę padaryti dažniau lankoma nei kartą per pusę metų. Šviesi palėpė gali tapti puikia vieta sportui, darbo kambariu ar net erdve poilsiui. Todėl nespjaukite į tokią galimybę ir Jūsų palėpė suteiks kur kas daugiau galimybių sprendimams.

Niūri svetainė

svetainė yra ta erdvė, kurioje greičiausiai mes praleidžiama daugiausiai laiko. Niūrioje erdvėje norisi būti ne visiems ir tai dažniausiai jaučiasi vaikų elgesyje. Tamsesnėje svetainėje nėra tokie energingi, elgiasi ir juda kaip tinginiai. Bet pabandykite pastebėti kaip jie “užsiveda“ kai nors truputėlį daugiau gauna natūralios šviesos. Ypač tai nutinka pavasarį, kai aplinkui pradeda žaliuoti augalai ir žydėti gėlės. Vaikai, kaip ir gėlės pradeda džiaugtis natūralia šviesa ir jos suteikiama organizmui energija. Todėl jei turite tokią galimybę būtinai pabandykite išspręsti stoglangio įsigijimo ir sumontavimo stoge virš svetainės. po visų atliktų darbų ir išlaidų pastebėsite tai ko nesitikėjote. Svetainės erdvė taps labiau lankoma, o vaikai joje norės pasilikti ilgiau ir ilgiau.

Stoglangiai ir kainos

Arpekas.lt siūlo itin garsių stogo langų gamintojų produktus, kuriems suteikiama didelė, net iki 5 ar net 10 metų garantija. Naudinga žinoti, kad šiuo metu arpekas.lt stoglangiai siūlomi su itin patrauklia ir maža kaina. Įsigyjant stogo langus žiemos laikotarpiu ženkliai sutaupysite, nes vasaros ir statybos sezono metu jų paklausa išauga keliskart. Todėl nusižiūrėtų stoglangių kaina gali pakilti ir tikėtina, kad pardavėjai piko metu negalės Jums pasiūlyti nieko naudingo. Tad skubėkite apsipirkti ne sezono metu, nes tada vyksta įvairių akcijų skelbimai ir išskirtinių pasiūlymų teikimai kiekvienam užsakovui. Arpekas.lt siūlo VLUX, ROTO, FAKRO ir OKPOL įvairių rūšių stoglangių pasirinkimą įvairiomis kainomis. Priklausomai nuo gamintojo vykdomų akcijų, kai kurių stogo langų išmatavimų produktus galima įsigyti itin pigiai. Dėl vykdomų akcijų privalu kreiptis į arpekas.lt pardavimo specialistus su klausimu, ką galite pasiūlyti ir stoglangių norimais matmenimis tik pigiau.

 

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.