Kokybiško taksi paieškos Kaune

Kaune gyvenantys neleis sumeluoti, kad yra buvę atvejų, kai netikėtai prireikia išskirtinės paslaugos – taxi. Nesvarbu, kad kas antras moka vairuoti ir vairuoja, bet būna netikėtų istorijų, kurios priverčia važiuoti namo ar į darbą ne savo automobiliu, bet pasinaudoti taksi paslaugomis.

Artėjant pirmam žiemos mėnesiui neskurdžios ir Kauno dienos antraštės. Vis dažniau pasirodo straipsniai apie šalnas, plikledžius ir auto įvykius. Tie, kurie turi mažiau vairavimo patirties Kaune važinėti sunkiau, yra stačių įkalnių ir tokių pat nuokalnių. Todėl abejojantiems savo galimybėmis šaltais metų laikais patartina vengti vairavimo ekstremaliomis sąlygomis. Taip galima išvengti nemalonumų ar sveikatos sutrikdymų nelaimingų auto įvykių metu. Naudinga pasirinkti saugų ir komfortišką transportą taksi, kurio Kaune tikrai netrūksta.

Optitaxi.lt yra viena iš naujausių taksi įmonių Kauno mieste. Ši susisiekimo paslaugas teikianti bendrovė veiklą pradėjo ne taip ir senei, vos prieš kelias savaites, bet jau trina rankomis. Džiūgauja ir taxi Kaune vadovas, nes preliminariais paskaičiavimais, bendrovės ateities perspektyvos yra matomos gan aiškiai. Per pirmas kelias savaites optitaxi.lt sulaukė nemažai vartotojų dėmesio iš šalies. Optitaxi.lt vadovas ne t stebisi, kad dar nepradėjus realios veiklos ir automobiliams dar nepradėjus važinėti Kauno gatvėmis į jų tarnybinį telefoną pradėjo skambinti klientai norėdami užsisakyti pigių taxi paslaugų Kauno mieste. Žinoma, skambučių nebuvo tūkstantis, šypteli pasakę optitaxi.lt vadovas Kaune. Bet per dieną sulaukdavome kelių ar keliasdešimtį skambučių. Suprantama ir lyginant su konkurentais, mes galėtume šių skaičių ir nesakyti, nes keli skambučiai nėra objektas pagyroms. Bet mes visgi norėtume pasigirti, nes tai yra pasiekimas be pastangų. Galime juokauti, kad vos sugalvojus, kad Kaune startuos naujas taxi su paslaugomis ir prašom, klientai mus randa patys, nusišypsojo optitaxi.lt vadovas.

Kodėl taxi, kodėl Kaune ir kodėl nusprendėte, kad reikia?

Su kolegomis ir partneriais varstėme įvairias galimybes, buvo keli dideli projektai, bet pasvėrę už ir prieš apsistojome ties taksi paslaugų Kauno mieste teikimu. Kodėl? Kažką veikti gi reikia, o ir verslas šis mūsų ne pirmas, todėl finansinė parama iš šalies ir kitų verslų yra naudinga investicija į naują verslą ar jo plėtrą. Kodėl Kaunas? Aš esu kaunietis, todėl nekilo jokių abejonių, kad taxi paslaugas teikiančią bendrovę reikia steigti būtent čia, Kaune.

Ar sugebės optitaxi.lt konkuruoti su jau šaknis įleidusiomis bendrovėmis?

Mums šitas klausimas nekyla. Mes ateiname nusiteikę dirbti, turime ką pasiūlyti kauniečiams, kurie dažnai važinėja taksi. Suteiksime jiems tokias galimybes, kurių vartotojas nesugebės atsisakyti. Vienas iš mūsų pasiūlymų yra premijos kaupimas važiuojant taksi automobiliu. Kiekvienas užsisakęs ir pasinaudojęs optitaxi.lt paslauga Kaune gauna tam tikrą premiją, kuri yra kaupiamoji. Tad pasinaudojus paslaugomis kelis kartus, kitas važiavimas kauniečiams bus nemokamas, už paslaugas susimokant sukauptomis premijomis.

Optitaxi.lt – Kaune ieškantiems kokybiško taksi. 

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.