Priemonės riebalų skaidymui

Fiziniams asmenims gali būti ši tema neįdomi, bet kavinių, restoranų ar kaimo turizmo savininkams bei administratoriams, tai – aktualu. Kadangi maitinimo įstaigose ar maisto gamybos cechuose privaloma atlikti pirminį nuotekų valymą, riebalų gaudyklės yra sumontuotos kone kiekvienoje įstaigoje. Nemontuoti riebalų atskirtuvų priežasčių yra, jei nuotekų sistema dar nuo statybų laikų jau yra pasirūpinusi tokiais techniniais sprendimais.

Naudinga temą pradėti nuo to, kad visų nuotekų valymo procesą reguliuoja Lietuvos Respublikos teisės aktai. Šiuo atveju LR Aplinkos apsaugos ministerijos patvirtinti reglamentai. Tai nuotekų valymo įrenginių taikymo, nuotekų valymo įrenginių panaudojimo reglamentai ir nuotekų valyklų bendrosios nuostatos. 

Kiekvienas vykdantis panašią veiklą privalo užtikrinti, kad į nuotekas patekę teršalai nepateks į aplinką. Tokių tikslų įgyvendinimui yra privalomi valymo įrenginiais. Todėl jau minėtoms kavinėms, restoranams ar viešbučiams yra siūloma atlikti pirminį nuotekų valymą. Pirminį valymo procesą užtikrina taip vadinami atskirtuvai – riebalų gaudyklės. Kurios atskiria riebalus ir vandenį, tai užtikrindamos sklandų tolimesnį nuotekų valymo įrenginių valymo procesą ir mažesnę taršą.

Tam, kad riebalų gaudyklės ir visa nuotekų sistema veiktų maksimaliu pajėgumu ir be trukdžių yra reikalinga nuolatinė jų priežiūra. Suprantama, kad turint kitų svarbių darbų, kartais, tokia priežiūra būna apleidžiama manant, kad ji gali palaukti. Bet kai kurias situacijas gebantys numatyti į ateitį supranta, kad sutrikus riebalų gaudyklių darbui gali sutrikti ir visa gamyba. Pabandykite patys pasiskaičiuoti, kiek Jums galėtų kainuoti maisto gaminimo ar tiekimo proceso sustojimas, jei riebalų gaudyklėse sumažėtų pralaidumas ar jos visiškai užsikimštų. Po skaičiavimų suprasite, kodėl naudinga prižiūrėti riebalų gaudykles naujausių technologijų pagalba – buksvarus.lt bakterijomis riebalų skaidymui.

bakterijos riebalu gaudyklems

Buksvarus.lt bakterijos riebalu skaidymui – efektyvi priežiūros priemonė visoms gamybos įmonėms. Sudėtyje neturintis cheminių elementų produktas yra pagamintas iš bakterijų ir natūralių fermentų (baltyminių katalizatorių). Bakterijos buksvarus.lt atskirtuvams keliskart pagreitina riebalų skaidymo procesą. Greičiau išskaidomi riebalai nekemša riebalų gaudyklių nuolatos susidarančiais gumulų kamščiais. Biologinės bakterijos riebalų skaidymui palaiko atskirtuvų darbines funkcijas, todėl galima būti ramiems dėl galimų atsirasti problemų.

Pirminio nuotekų valymo proceso metu, į sistemą patekusios buksvarus.lt bakterijos ne tik skaido riebalus. Kartu su nuotekomis ir skaidytomis riebalų dalelėmis jos patenka į kitą valymo etapą, kuriame taip pat greitina dalelių nuotekose oksidavimosi bei irimo procesus. Tai užtikrina tolimesnio valymo procesus, nuotekų švarumo lygio palaikymo kontrolę bei sklandų visų nuotekų valymo sistemų darbą.

bakterijos riebalu skaidymui, bakterijos riebalu gaudyklems, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos nuoteku valymui, bakterijos kanalizacijai

Galutiniame rezultate, buksvarus.lt bakterijos ir natūralūs fermentai suskyla į vandenį ir anglies dvideginį nepadarydamos gamtai bei aplinkai jokios žalos. Jei turite sprendžiamų gamtosauginių klausimų, buksvarus.lt bakterijos gali tai išspręsti efektyviai.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.