Svarbiausia nuotekų valymo įrenginių paskirtis

Lietuvos teisės aktai mus visus įpareigoja tvarkyti nuotekas ir jas valyti. Yra keli būdai kaip tai daryti. Vienas yra prisijungus prie Lietuvos centralizuotos nuotekų sistemos, o kitas – nuotekas tvarkyti nuotekų valymo įrenginių pagalba.

LR Aplinkos apsaugos nuotekų valyklų bendrose nuostatose galima susipažinti su pagrindinėmis nuotekų tvarkymo egzistuojančiomis sąvokomis. Pavyzdžiui, ne visi žino kas yra krekiklis arba nusodintuvas, tad prisijungę prie buksvarus.lt puslapio atrasite visus Lietuvoje galiojančius teisės aktus ir galėsite susipažinti ne tik su jais, bet ir su naudojamomis sąvokomis ir jų paskirtimi.

Naudinga pasidomėti:

Tęsiant nuotekų valymo proceso temą naudinga paminėti, kad daugiabučiuose gyvenantys taip pat tvarko atsirandančias buitines nuotekas, bet kiekvienas asmeniškai su šia procedūra susiduria tik apmokėdami sąskaitas. Daugiabučių namų gyventojai tiesiogiai nuotekų netvarko ir nevalo, tai atlieka tam tikros miestui priklausančios tarnybos, kurios ir yra atsakingos už visą nuotekų valymo procesą. Todėl daugiabučių namų gyventojai yra kur kas ramesni už individualių namų savininkus.

Vėl gi pagal Lietuvos respublikos teisės aktus, jei tiksliau nuotekų valymo įrenginių taikymo reglamentą, individualių namų savininkai, kurie nenori ar neturi galimybės prisijungti prie centralizuotos nuotekų tvarkymo sistemos Lietuvoje privalo įsirengti nuotekų valymo įrenginius ir užtikrinti, kad jų nuotekos neužterš gruntinių vandenų ir aplinkos. Tuo remiantis, kiekviename statomame name ar jau pastatytame privalo veikti kokybiški ir sertifikuoti nuotekų valymo įrenginiai – buksvarus.lt

Taigi, buksvarus.lt ir Lietuvos respublikos Aplinkos apsaugos ministerijos patvirtintų reglamentų nuostatos sutampa, kad nuotekų valymo įrenginių pagrindinė paskirtis yra aplinkos apsauga, kad nuotekos neterštų gruntinių vandenų sukeldamos ekologines problemas. Nes neatmestina galimybė ir rimtesnių problemų atsiradimui, jei žmonės yra išsikasę prie namų šulinius ir iš jų ima ar pumpuoja vandenį buitinėms reikmėms.

Buksvarus.lt perspėja apie pasekmes, jei nuotekos nebus tvarkomos ir valomos taip, kaip numatyta teisės aktuose. Tokiu atveju atsiras tikimybė, kad teršiami gruntiniai vandenys pateks į Jūsų geriamo vandens šulinį ir taip pat jį užterš. Todėl nederėtų rizikuoti savo artimųjų ar brangiausių asmenų sveikata. Jei nėra ar nepastebite problemos šiandien nereiškia, kad ji negali atsirasti rytoj.

Saugokite save ir gamtą su buksvarus.lt valymo įrenginiais.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: