Geriausių ir pigiausių paslaugų paieškos

Per paskutiniuosius 10 metų, apdrausti savo nuosavybės teise valdomą transporto priemonę dar nebuvo taip paprasta ir lengva. Bet patogumas ir lengvumas nėra susiję dalykai su kainomis bei siūlomomis draudiminėmis sąlygomis. “Netikėtai“ pabrangus draudimo paslaugos vis daugiau automobilius turintys ieško to pigiausio draudimo mašinai.

Visi transporto priemonių savininkai ir valdytojai žino, kad privalomas draudimas yra privalomas jau senei. Tad prisidengti priežastimi, kad nežinojau ar negirdėjau, kad reikia, nepavyks. Draudžiantis automobilį privalomuoju draudimu tenka pateikti draudikams daug informacijos, bet tai tik pradžioje. Draudžiantis vėliau pas tą patį draudiką, suvesti duomenys būna išsaugoti, todėl patogu apsidrausti greičiau. Bet kaip jau minėjome, patogumas dar ne pagrindinis kriterijus apsisprendimui įsigyti polisą. Ieškomas pigiausias automobilio draudimas skaičiuoklėje, štai kas vairuotojus domina labiausiai.

Draudikų siūlomas pigiausias automobilio draudimas skaičiuoklėje aptinkamas ne visada. Nors draudimo paslaugos nėra aviabilietai, kurie kaskart paspaudus paskyroje vis pabrangsta, draudžiant automobilį ir nepasidomėjus, galima už draudimo polisą permokėti. Tos permokos nėra ženklios, jei imtume lyginti vieno mėnesio draudimą automobiliui su trijų mėnesių draudimu. Skirtumas gausis apie 10-15 procentų nuo draudžiamos sumos. Bet akis pradėtų badyti tas santykis, kuris atsirastų lyginant automobilio draudimo kainą vienam mėnesiui ir maksimaliam laikotarpiui – 12 mėnesių.

Taigi, kaip gi atrandamas tas pigiausias automobilio draudimas internetu?

Viskas labai paprasta, greičiausiai ir patys būsite tai pastebėję, kad užsisakant ilgesnį draudimo galiojimo laikotarpį, kainos būna mažesnės. Taip ir čia, lyginant su vieno mėnesio draudimo kaina ir ją padauginus iš 12 mėnesių, o po to patikrinus bendrą visų 12 mėnesių kainą, šiam laikotarpiui draudžiantis iškarto, nustebsite. Automobilio draudimo kaina skiriasi beveik 40-50 procentų. Todėl teigti, kad draudžiantis dvylikai mėnesių ir yra atrandamas taip ieškomas internetu pigiausias automobilio draudimas skaičiuoklėje.

Suprantama, atradus mažiausią kainą iš visų draudikų, naudinga būtų pasidomėti dar ir siūlomomis tai kainai sąlygomis. Nes ne viskas geriausia kas siūloma pigiausiai. Pavyzdžiui, įsigydami brangesnį draudimo polisą galite tikėtis ir pagalbos kelyje paslaugos, kuri bus įskaičiuota į automobilio draudimo kainą, taip pat galima tikėtis ir automobilio keleivių draudimo paslaugų, jei kelionės metu žalą patirtų kuris nors iš keleivių.

Taip pat skaitykite:

Tad ieškodami pigiausio automobilio draudimo internetu pagalvokite ne tik apie kainą. Perkate gi ne kainą ir nesvarbu, kad ji mažiausia, bet atidžiai pasidomėkite ir draudimo sąlygomis. Kad įvykus draudiminiam įvykiui netektų pasigailėti dėl buvusio noro pataupyti.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: