Turint draudimo informacijos bus lengviau

Draudimas internetu yra populiarus visose išsivysčiusiose šalyse, ne išimtis ir Lietuva. Nors pas mus draudimo paslaugos internetu tik stiprėja, jo patogumus jau gali įvertinti kiekvienas lietuvis. Dauguma žino, kad privalu drausti turimą transporto priemonę, bet pasidomėti apie kitas draudimo rūšis bei jų naudą, pritingi.

Paslaugų užsakymas ar pirkimas internetinėje erdvė nėra naujiena. Lietuva garsėja kaip greičiausio internetinio ryšio šalis, todėl ir paslaugų pardavimai čia auga kasmet. Daugiau nei prieš 5 metus internetinę erdvę pradėjusį užkariauti draudimą jau spėjo įvertinti visi transporto priemones turintys bei valdantys savininkai.

Prieš dešimtmetį Lietuvos Respublikos Seimas priėmė transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymą. Šiuo įstatymu buvo siekiama užtikrinti teisingą bei sąžiningą eismo dalyvių teisių reguliavimą, todėl turint transporto priemonę, civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas.

Bet nereikėtų koncentruotis tik ties pigiu automobilio draudimu internetu. Tie kas pamena draudimo situaciją prieš daugiau nei 5 metus gali prisiminti, kad dėl KASKO tekdavo vykti pas brokerį, pasirašyti draudimo sutartį, palaukti kol bus nufotografuotas jų automobilis įvairiais kampais ir tik tada atsilaisvinti. Šiuolaikiškose draudimo skaičiuoklėse viskas kitaip, daug paprasčiau ir lengviau. Nusiuntus nuotraukas draudimo bendrovės brokeriui, KASKO draudimo sutartį galima sudaryti ir internetu. Be to, vien tik kainos sužinojimui nebereikia niekur vykti, skaičiuoklėje bus pateiktos visų draudikų siūlomos kainos draudžiamam automobiliui. Taip, draudimas yra privalomas, KASKO draudimas yra savanoriškas, bet šių draudimo rūšių yra dar kelios bei naudingos draudimo paslaugos, kurių pagalba yra draudžiamas ir kitas, ne ką mažiau svarbesnis mūsų turtas.

Būti saugiam dėl savo sveikatos taip pat naudinga, todėl internetu galima apdrausti įvairias su žmogaus sveikata susijusias procedūras, išvykimus ar kitokį veiksmą. Kas gali būti svarbiau už sveikatą ar gyvybę, todėl drauskitės internetu ir likite saugūs.

Dažnai keliaujantiems po Lietuvą ar visą pasaulį, kelionių metu dažnai kyla įvairių nesusipratimų, tai pamestas bagažas skrydžio metu, skrydžio vėlavimas ir kiti niuansai, kurie pridaro aibes žalos. Tokių žalų išvengimui yra siūlomas kelionių draudimas, kurio paslaugas galima užsisakyti ir sutartį pasirašyti internetu. Kelionių draudimas nėra brangi paslaugas, pasirinkus keliavimo transportą tai gali kainuoti nuo kelių iki keliasdešimt eurų. Kaina maža, bet nauda didelė. Atgausite patirtą žalą, todėl žinant tai visos kelionės bus saugios ir smagios.

Namo, buto ar dar kitokio turto draudimas internetu taip pat lengvai pasiekiama paslauga. Žinodami kokį turtą norite apsaugoti skaičiuoklėje internete galėsite sužinoti ir turto draudimo kainą. Tai labai patogu, taupu ne tik lėšų atžvilgiu, bet ir naudinga taupant laiką.

Taip pat skaitykite:

Tad, jei draustis internetu dar nesate pasiruošę, naudinga šias paslaugas išbandyti, kad ateityje turėtumėte individualią savo nuomonę ir suprastumėte draudimo internetu naudą Jums ir Jūsų šeimai.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: