Visos galimybės apsidrausti internetu

Drausti automobilius internetu tapo ypač populiaru šiuolaikiškų žmonių bei įmonių tarpe. Nieko nėra geriau už lėšų bei brangaus laiko taupymą.

Šiuolaikiškoms technologijoms nestovint vietoje didelė įtaką mūsų gyvenimui daro ir internetas bei jame esančios erdvės. Kadangi privalomas automobilio draudimas tokiu tapo dar praeito amžiaus pabaigoje, galimybės pasinaudoti paslaugomis ir jas užsisakyti buvo tobulinamos. Naudinga atminti, kad šiuolaikiškame gyvenime drausti transporto priemonę, kad ir automobilį internetu tapo ypač lengva.

Vos dviejų minučių bėgyje galima sužinoti valdomo ir nuosavybės teise disponuojamo automobilio draudimo paslaugos kainą. Kaip viskas vyksta pabandysime paaiškinti dar nebandžiusiems ir dar neatradusiems šį patogumą – automobilio draudimą internetu.

Pradžioje, pateiksime teiginį, kad pigiausias automobilio draudimas internetu skaičiuoklėje pasiekiamas kiekvienam. Tereikia susirasti internetinį puslapį, kuriame yra siūlomos draudimo paslaugos, greičiausiai visos ir svarbiausia, kad vienoje vietoje būtų siūloma paslauga – pasiūlymas visų Lietuvoje veikiančių ir paslaugas teikiančių draudimo bendrovių. Tokios paslaugos dėka, vienoje vietoje išspręsite visus draudimo klausimus, sužinosite draudimo sąlygas, taisykles ir svarbiausia, vienu metu Jums bus pateiktos visų draudikų kainos. Toks informacijos pateikimas vienoje erdvėje suteikia vartotojams, šiuo atveju draudėjams, unikalią galimybę ne tik palyginti kainas, sąlygas bei taisykles, bet dar ir užsisakyti draudimo paslaugą nesugaištant tam daug laiko. Bendras informacijos pateikimas bei pasiūlymų parodymo laikas skaičiuoklėje yra dvi minutės. Galima pajuokauti, kad per tokį laiką nespėsite net parūkyti 🙂 Todėl drausti automobilį internetu yra kur kas naudingiau, nei tai daryti gyvai, važiuojant pas brokerį ir gaištant savo laiką.

Taip pat skaitykite:

Ko gi prireiks, norint apdrausti turimą transporto priemonę privalomu civilinės atsakomybės arba savanorišku KASKO draudimu?

Tereikia tik minimalių Jūsų duomenų apie automobilį, jos savininką ir draudimo laikotarpį, kuriam Jūs ketinate užsakyti draudimo paslaugas internetu. Pirmoje eilėje internetinė draudimo skaičiuoklė paprašys Jūsų langelyje suvesti valstybinį automobilio numerį. Suvedus numerį būsite nuvesti prie kito žingsnio – draudėjo asmens kodo arba įmonės registracijos kodo suvedimo bei draudimo paslaugos laikotarpio pasirinkimo. Visus šiuo duomenis suvedus liks tik sutikrinti suvestus duomenis ir patikrinti kitus punktus, kurie dažnai būna parinkti “Taip“ ir “Ne“ principu. Tai yra klausimai, automobilis bus naudojamas tik Lietuvoje ar užsienyje, bei automobilį naudos tik apdraudęs draudėjas (tai yra priemonė nebus nuomojama ir teikiamos kitokios paslaugos).

Po šitų procedūrų ir informacijos suvedimo draudimo sistemoje internete, paspaudus gauti pasiūlymą, po 2 minučių Jums bus pateikti visų draudikų pasiūlymai, tai yra BTA, ERGO, IF, Gjensidige, Seesam, Lietuvos draudimas, Compensa draudimo kompanijų individualūs pasiūlymai Jums.  Iš visų šių draudikų pasiūlymu labai lengvai galėsite sužinoti jų keliamus reikalavimus bei sąlygas, o svarbiausia, matysite jų visų siūlomas kainas vienoje vietoje. Koks gali būti geresnis patogumas taupant laiką?

Pasirinkus vieną iš draudikų pasiūlymą belieka tik apmokėti draudimo polisą pasirinktam laikotarpiui internetinės bankininkystės būdu. Tai trumpa ir visiškai saugi procedūra, todėl po kelių minučių kai apmokėsite pasirinktą automobilio draudimo kainą, Jums nuroadytu elektroniniu paštu bus persiųstas ir polisas atsispausdinimui. Arba gausite linką, kuriame bus patalpinta Jūsų draudimo sutartis PDF formatu. Liks tik atsispausdinti, nors naujausias sprendimas kelių policijoje yra tas, kad ji automatiškai matys ar Jūsų automobilis yra draustas ar ne. Draudimo poliso nebereikia rodyti kiekvienam sustabdžiusiam kelių policijos pareigūnui.

Taigi, drauskite savo mašinas internetu ir mėgaukitės patogia bei saugia ramybe kelyje.

Taip pat skaitykite:

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.