Draudziantys automobili internetu sutaupo

Dažnai pasinaudojantys draudimu internetu transporto priemonių valdytojai sutaupo daug. Todėl ši paslauga internetinėje erdvėje populiarėja kiekvienais metais vis labiau.

Draudimo bendrovės Lietuvoje, draudimo paslaugas į internetinę erdvę pradėjo kelti beveik prieš dešimt metų. Dabartiniai rezultatai stebina, nes draudimo internetu ieško kur kas daugiau žmonių, nei tai darė prieš 5 metus.

Kaip apdrausti savo transporto priemonę žino beveik kiekvienas, bet nežinančių vis dar atsiranda, arba, jei teisingiau pasakyti, užauga. Todėl norisi informuoti ir juos bei patarti, kaip lengviau apsidrausti ir sutaupyti.

Pradžioje reikėtų turėti internetą ir įrenginį, kuriuo bus atliktos automobilio draudimo paieškos internetu. Tai gali būti telefonai, planšetės ir kompiuteriai. Šių prietaisų pagalba ir bandysime rasti draudimą automobiliui internetu. Taigi, pradžioje įsijunkite kompiuterį ir atidarykite paieškos sistemą. Jei naudojate Google sistemą joje suveskite ieškomos paslaugos frazę, šiuo atveju automobilio draudimas internetu. Galima ir Jums patrauklią ir trumpesnę pasirinkti, bet svarbu pridėti, kad ieškote tokios draudimo paslaugos, kurią galima užsisakyti ir internetu. Taigi, suvedę paieškos sistemoje šias frazes spauskite ieškoti ir nustebsite, kiek daug pasiūlymų Jums pateiks Google sistema. Todėl iš visos tos gausybės Jums beliks tik išsirinkti Jums tinkamiausią ir patikimai atrodantį.

Tarkime, paieškos sistemoje pasirinkote adresą zuikiobilietai.lt/pigiausias-draudimas-draudimas-internetu/ , kaip matote sistemoje, šio internetinio puslapio paskyroje yra taip vadinama draudimo skaičiuoklė. Sekdami kiekvieną prašomą atlikti žingsnį sistemoje, skaičiuoklė Jums pateiks visų draudikų pasiūlymus būtent Jūsų automobiliui. Ir visas šis veiksmas vyks Jums neišėjus iš namų ar biuro – internetu.

Pradėkime vesti duomenis:

* Pradžioje, skaičiuoklė prašo Jūsų įvesti disponuojamos transporto priemonės valstybinį numerį.

* Kitame žingsnyje skaičiuoklė Jūsų paprašys suvesti savininko asmens kodą, arba jei transporto priemonė priklauso įmonei, pakaks suvesti tik jos registracijos numerį.

* Dar kitame žingsnyje Jums bus parodyta draudimo poliso įsigaliojimo data. Dažniausiai ji būna kita diena po paslaugų užsisakymo.

* Pats paskutinis yra draudimo galiojimo pasirinkimas. Galima rinktis 1, 3, 6 ir 12 mėnesių laikotarpius.

Paspaudę mygtuką ieškoti geriausios kainos, po 2 minučių Jums pateikti visų draudikų pasiūlymai. Peržvelgę jų draudimo taisykles bei sąlygas galėsite rinktis ir kainą, kurios bus pateiktos nuo mažiausios iki didžiausios.

Štai tokiu nesudėtingu keliu Jūs susirasite savo automobiliui draudimą internetu, palyginsite kainas ir galėsite važinėti saugiai.

Drauskitės ir likite saugūs visada!

Taip pat skaitykite:

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: