Ar dažnai skaičiuojate kiek kainuoja KASKO?

KASKO draudimas nėra populiarus taupančiųjų tarpe, bet savo transporto priemonę saugantys nenustoja draustis savanorišku transporto priemonių draudimu. Tai nėra pinigų švaistymas, greičiau – apsauga nuo nelaimingų ar netikėtų transporto priemonės pažeidimų.

Savanoriškas KASKO draudimas: kaip išsirinkti šios paslaugos teikėją?

Pirmoje šio teksto dalyje jau sužinojom keletą veiksnių, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį tuo atveju, jei siekiate išsirinkti  labiausiai tinkamą šios paslaugos teikėją. Tai – paslaugos užsakymas internetu, akcijos bei specialūs pasiūlymai, o taip pat ir draugų ar kolegų rekomendacijos. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad veiksnių, į kuriuos  būtina atsižvelgti paslaugos teikėją, yra kur kas daugiau. Kokie likusieji? Netrukus turėsite galimybę susipažinti ir su jais.

Koks draudimo variantas yra siūlomas?

Kalbant apie šios rūšies draudimas, reikia pastebėti, kad yra įmanoma du jo variantai: pilnas KASKO draudimas bei bazinis KASKO draudimas. Akcentuotina tai, jog ne visi šios paslaugos teikėjai yra pasiruošę pasiūlyti abu šio draudimo variantus, todėl rinkdamiesi, atkreipkite dėmesį į tai, ar bus galimybė draustis tuo variantu, kuris jums yra aktualus.

Patrauklios pasiūlymo sąlygos

Dar vienas dalykas, į kurį taip pat turėtumėte atsižvelgti tuo atveju, jei norite pasirinkti labiausiai sau tinkantį šios paslaugos teikėją yra pasiūlymo sąlygos. Akcentuoti reikia tai, jog skirtingos šios paslaugos teikėjai gali parengti skirtingus pasiūlymus ir žinoma – reikalavimus, todėl privalote atidžiai susipažinti bei atsakingai įvertinti, kuris pasirinkimas yra pats naudingiausias jūsų atžvilgiu. Tiesa, būtent kai  kalbame apie skirtingus pasiūlymus, akcentuoti reikėtų ir dar vieną dalyką. Tai – neskubėjimas. Tikrai neprašausite pro šalį tuo  atveju, jei nesirinksite pirmo pasiūlymo – palaukite, kol jums bus  pateikti bent 3 – 4 pasiūlymai ir tik tada rinkitės tai, kas iš tiesų yra  naudinga. Skaičiuoklės pagalba suraskite pasiūlymą, kurio kaina yra mažiausia, tačiau vertė – didžiausia.

Darbo laikas, vieta

Jei šiuo draudimu norite draustis ne internetu, o atvykę į ofisą, tuomet įtakos paslaugos teikėjo pasirinkimui gali turėti net ir tokie veiksniai, kaip darbo laikas ar vieta, kurioje yra įsikūręs ofisas. Kaip rodo statistika, klientai kur kas noriau renkasi tuos paslaugos teikėjus, kurių ofisas yra įsikūręs arčiausiai namų ar darbo, o taip  pat galima susitarti dėl vizito sau  patogiu metu.

Taip pat skaitykite:

 

Taigi, dabar jau sužinojote visus veiksnius, į kuriuos yra būtina atsižvelgti tuo atveju, jei  jus domina savanoriškas KASKO  draudimas ir norite išsirinkti labiausiai sau tinkantį šios paslaugos teikėją. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šios paslaugos teikėjo paieškos pareikalaus nemažai laiko, todėl iš anksto verta nusiteikti tam,  kad jos gali trukti kelias savaites ir dar daugiau.

Taip pat skaitykite:

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: