Nekilnojamo turto agentūra padėjo man įsigyti butą pigiau

Visada tikėjau, kad Klaipėda garsėja kaip paslaugų miestas, tačiau pabendravęs su nekilnojamo turto agentūra, tai įsitikinau ir įtvirtinau dar labiau.

Daugelis žmonių galėtų skųstis, kad nekilnojamo turto agentūrų Klaipėda turi begales, tačiau toks teiginys yra teisingas tik iš dalies. Taip, agentūrų miestas prie jūros turi tikrai labai daug tačiau, ar galėtų ir sugebėtų jos išgyventi, jei jų darbas būtų nuostolingas, tai akivaizdžiai parodo, kad tokių paslaugų Klaipėdos mieste tikrai reikia.

Papasakosiu vieną istoriją ir aš, kad galėtumėte suprasti, kam yra reikalingos nekilnojamo turto agentūros uostamiestyje. Taigi, aš, kaip ir daugelis Lietuvos jaunų gyventojų dalis, sukūriau šeimą ir suprantama, kad pradėjome galvoti bei planuoti šeimos pagausėjimą ir lygiagrečiai sprendėme, nuomotis toliau butą ar pirkti gyvenamą plotą, kad galėtume ją pavadinti savu kampu.

Tuo metu buvome jauni, energingi, dirbantys keliuose darbuose ir žinoma, uždirbantys pakankamai, kad galėtume pradėti svajoti apie savo būstą. Visus klausimus dėl vietos, dėl namų tipo bei ploto dydžio su žmona aptarėme ir nusprendėme, kad pradžioje mums reikalingas tik butelis, žmona nenorėjo namo, nes sakėsi, kad tokiame jausis nesaugiai, todėl taip ir nusprendėme, mums reikalingas 3 kambarių butas. Visas kitas ieškojimo subtilybes žmona paliko man ir aš tikėdamas, kad NT agentūra yra geriau, nei ieškoti pačiam, nes nereikės gaišti laiko, pasiūlymus gausime telefonu ir objektus galėsime atsirinkti tokius, kurie pasirodys mums tinkami.

Kaip tariau ir buvau įpareigotas žmonos taip ir padariau, atsidaręs kompiuterį, GOOGLE paieškos sistemoje pradėjau ieškoti agentūrų savo mieste, tai yra Klaipėdoje, kurios galėtų man padėti susirasti tinkamą butelį. Paieškoje suvedęs NT agentūros Klaipėdoje, viršutinėje lango dalyje radau tris nuorodas kita spalva, supratau, kad tai agentūros, kurios reklamuojasi sistemoje, leidausi žemiau, nes manau, kad reklamuojasi tik nekokybiškos ir žemiau radau tokią agentūrą, kuri buvo pavadinimu LAIVILĖ. Žinoma, pasiūloje buvo įvairių agentūrų, kurios siūlė savo paslaugas, kelios tokių buvo AIGILA, BALTUS, PURIJONA ir daugybė kitų, kurių pavadinimų nebe pamenu. Aš lankiausi visose šių agentūrų internetiniuose puslapiuose, bet labiausiai suintrigavo ir mano dėmesį patraukė jau ankščiau minėta nekilnojamo turto agentūra Laivilė. Kuo ji tokia ypatinga, kils klausimas? Niekuo, galiu atsakyti paprastai, bet vienas dalykas man patiko, tai yra tai, kad ši agentūra manęs nevertė savo puslapyje ieškoti buto, ilgai landžiojant po puslapį ir filtruojant objektus, kurie ale turėtų tikti. Man labiau patiko Laivilės puslapyje siūlomas vienintelis pasirinkimas, tai yra susisiekti su agentais, kurie ir padės man ieškoti bei atrasti tai, ko iš tikro reikia man ir mano šeimai.

Suprantama, kad susisiekiau, pabendravome, agentei susakiau ko mes tikimės, ko ieškome ir kurioje maždaug vietoje ir viskas. Suprantama, sutarėme mokestį už paslaugas, kaina nepasirodė didelė, nes tai buvo toks pats mokestis kaip ir visų agentūrų, nieko naujo. Bet vieną dalyką norėčiau pabrėžti, noriu pasakyti, ką ši agentūra išsprendė. Aš ir mano šeima negaišome laiko patys ieškodami, nes niekur neskubėjome, ieškojome sau priimtino ir už priimtiną kainą butelio. Agentūros darbuotoja jau kitą dieną paskambino man ir pasiūlymus pradėjo man berti kaip žirnius, vos spėjau “virškinti“ informaciją kas ir kur, ir dar už kiek. Po kelių minučių pokalbio apsistojome tiek keliais variantais ir paprašiau agentės butelių nuotraukų, kurias sutarėme, kad bus atsiųstos el. paštu. Peržiūrėję nuotraukas apsistojome ties 2 variantais ir sutarėme, kad kitą dieną norėsime apžiūrėti.

Vienas butelis buvo naujuose rajonuose pavadinimu Bandužiai. Butas buvo pradėtas pertvarkyti, buvo ardoma vonia ir jungiama su tualetu, bet mums nepatiko tai, kad į jį mes negalėjome įsikelti iškart, būtų tekę organizuotis darbus, remontus, projektų tvirtinimus ir t.t. Nusprendėme pažiūrėti kita. Jis buvo Žardės rajone ir pilnai pertvarkytas su visais patvirtintais projektais. Vos tik užėję į butelį mes prisėdome ant kanapos, kuri buvo erdvioje ir modernioje svetainėje, kurioje buvo ir virtuvė. Bute jautėsi šiluma, mes abu su žmona pajautėme tą gerąją energiją, jei galima taip išsireikšti, kuri nevertė jaustis suvaržymus, nepatogiai ar dar kitaip jausti diskomfortą.

Taip pat skaitykite:

 

Išėję su žmona iš buto, visą vakarą svarstėme apie jo pirkimą, o kitą dieną aš jau skambinau nekilnojamo turto vadybininkei ir sakiau, kad mes norime pirkti, tik norėtume suderinti mažesnę kainą. Po pusvalandžio tylos agentė paskambino ir pranešė, kad kelis tūkstančius nuleisti sutinka, jei mes duosime tūkstantį rankpinigių. Mes taip ir padarėme, sutarėme galutinę kainą ženkliai mažesnę, davėme rankpinigius, o NT agentūros Laivilė agentė sutvarkė mums visus pirkimo pardavimo dokumentus, registravo pas notarą ir palinkėjo sėkmės gyvenant ilgai ir laimingai.

Taigi, iki šiol nesigailiu pasinaudojęs ir sumokėjęs sėkmės mokestį agentūrai už tai, kad surado man jaukų ir mums patinkantį butelį. Žinoma, dabar gyvename nuosavame name, tačiau visada su gera nuotaika ir tik geromis emocijomis prisimename mūsų šeimos pirmą žingsnį su NT agentūra Laivilė perkant nuosavą butą.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: