Kokybiški SEO straipsniai ir jų nauda – Talpinimas

Rašytojų mūsų šalyje galima priskaičiuoti nors vežk vežimu. Jei kas norėtų pasiginčyti ar “palaužti rankom“ galima pateikti paprastą pavyzdį. Toli eiti nereikia, tiesiog pasijunkite nors vieną Jums žinomą garsų dienraštį. Tame dienraštyje pabandykite susirasti labiausiai Jums aktualų straipsnį ir nesivarginkite jo skaityti, nes visą jo turinį su vedžiojimais bei minčių išvedžiojimais galėsite susirasti komentaruose. Taip, taip, komentaruose susipažinsite su pilnu straipsnių turiniu ir kas svarbiausia, gali būti, kad iš komentatorių žinučių suprasite ir juodąją arba šviesiąją to straipsnio mintį.

Taigi, kad lietuviai moka rašyti ir rašinėti savo mintis yra žinoma jau senei ir visiems, net ir tarnyboms, kaip sakytų pieš “sistemą kovojantys“ asmenys. Tačiau šis straipsnis ne apie patriotus ar bukagalvius vagis už vėliavos. Norime perteikti mintį, kad rašyti gali visi, tačiau kokybiškai rašyti sugeba ne visi. Greičiausiai, kad raštvedyba čia niekuo dėta, viskas priklauso nuo žmogaus, kuris sėdi prieš monitorių ir spaudo pirštais klaviatūrą. Taigi, galima bandyti tvirtinti, kad geras straipsnio rašytojas tokiu netampa, tam reikia turėti ir “gyslelę“, kaip pasakytų profesionalai.

Be komentatorių ar kitokių mažų ir smulkių internetinės erdvės šiukšlintojų yra ir kita grupė, kurie aplinkiniams siūlo įdomias savo intelektines paslaugas, kitaip tariant produktus, kurie vadinasi SEO straipsniai. Šie straipsniai yra vieno tikslo, tai įrankis aprašant įvairias internetines paslaugas su tikslu, kad kuo daugiau žmonių apie jas sužinotų. Daugelis šios paslaugos teikėjų mano, kad straipsniu pavadinti galima ir rašinėlį, tačiau itin kokybiško straipsnio parašymui yra reikalingi ne tik gebėjimai worde sudėlioti tekstą klaviatūros pagalbą, bet ir suprasti, ko reikia paieškos sistemų robotams, kad tekstą ar straipsnį priimtų ir įvertintų jį kaip kokybišką bei naudingą informacijos ieškantiems.

Ne, rašinėlis nėra straipsniu ir juolab niekada netaps SEO straipsniu. Jei kam nors kiltų mintis pasiginčyti ar padiskutuoti garsiai, tai galima padaryti nesunkiai. Tačiau negaišdami savo ir Jūsų laiko norime pasakyti, kad ir šis ale straipsnis, iškėliau į viršų abi rankas ir pirštais padariau “zuikučius“, nėra aukštos kokybės, nes jis yra skirtas tam, kad jį atrastumėte ir paskaitytumėte, kodėl verta ieškoti kokybiško.

Taip pat skaitykite:

Pirma. Kokybiškas straipsnis greičiau suindeksuojamas;

Antra. Kokybišką straipsnį kaip draugišką priima ir robotai, todėl yra didesnė tikimybė, kad toks straipsnis greičiau atsidurs aukštesnėse pozicijose.

Trečia. Kokybišką tekstą visada smagu skaityti nesvarbu, kad jis nėra parašytas laikantis aukščiausių reikalavimų kokybei.

Ketvirta. Kokybiškas ir teikiamai robotų priimtas tekstas gauna didesnius įvertinimus.

Penkta. Su kokybiškais straipsniais norimų rezultatų pasieksite ženkliai greičiau, nei su paviršutiniškais.

SEO straipsnių talpinimas – atsakomybė

SEO straipsnių talpinimas kataloguose suteikia galimybę išoriniu SEO pasirūpinti už mažesnę kainą. Tačiau kai kuriems kyla klausimas, ar talpinti nuorodas SEO katalogas tikrai nėra rizika? Juk Google yra aiškiai uždraudusi pirkti nuorodas. Nuorodų pirkimas, lygiai taip pat, kaip ir pardavimas, nėra leistina pagal Google nurodymus, tačiau tai sparčiai praktikuojama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taip pat yra išimčių. Be do-follow, no-follow yra dar keletas atributų, vienas jų – “sponsored link”, kuris iš esmės teikia tiek pat naudos, kiek ir no-follow, kadangi reklamuojamos nuorodos nėra patikimos, bent jau taip teigia Google. Taigi iš esmės, naudojant šį atributą, pirkti nuorodas galima, tačiau tokiu atveju bus mažai naudos. Verta mokėti pinigus? Tikrai ne. Ką daryti, jog nuorodų talpinimas būtų efektyvus, tačiau tuo pačiu nebūtų rizikingas?

Talpinkite į patikimus SEO katalogus

Daugiausia rizikos kelia nuorodų fermos, kurių Lietuvoje kol kas nėra labai daug. Tol, kol rinksitės lietuviškus SEO katalogus, kuriuose nėra spaminama, tol galite nesijaudinti dėl rizikos – ji nedidelė. Neretai tokie katalogai, kaip ir portalai, nekelia įtarimų, kadangi juose gali būti nuorodos talpinamos ir mokamai, ir nemokamai. Robotukams būtų sudėtinga atsekti, kurios nuorodos buvo pirktos, o kurios – ne. Aukščiau yra suaktyvintos nuorodos, kurios veda į kokybiškus ir saugius katalogus, kuriuose galima patalpinti straipsnius.

Svarbiausia įvairovė

Viena didžiausių klaidų, kurias galima padaryti optimizuojant svetainę, vengti no-follow nuorodų. Bus įtartina, jeigu turėsite tik do-follow nuorodas. Talpinkite ne tik SEO kataloguose, bet ir skelbimų portaluose, įmonių kataloguose, kurios siūlo no-follow atributus. Pozicijos tai nepakels, tačiau gali atvesti kelis papildomus lankytojus.

Susijęs turinys

Rinkitės svetaines, kurios turi kuo daugiau susijusio turinio, tai padės jums išvengti įtarimų. Neretai nuobaudas gauna tie, kurių išorinių šaltinių turinys yra visiškai nesusijęs su jų niša, skiriasi kalba, domenų bei IP adresų šalys. Tokiu atveju labai akivaizdu – nuorodos perkamos.

Užmirškite fiverr.com

Fiverr.com galima nusipirkti daug nebrangių nuorodų, tačiau neretai jos pritraukia labai daug problemų. Pagrindinė jų – nuobaudos iš Google. Tokiose svetainėse uždarbiauja ne SEO specialistai, o paprasti žmonės, prisipirkę nuorodų fermų. Jie investuotojai, investuoja į svetaines, vėliau pardavinėja nebrangiai nuorodas, negalvodami apie pasekmes, su kuriomis susidurs jų klientai.

Straipsnių talpinimas.

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

Viena mintis apie „Kokybiški SEO straipsniai ir jų nauda – Talpinimas“

Komentarai uždrausti.

%d bloggers like this: